Благословення на об’єднання / Благословение на объединение

В традиційному устрої душевної релігії (віри в найвищу цінність людини) ритуал благословення на об’єднання в нашій релігії стосується і весіль (створення сімейного союзу для виховання дітей), і створення будь-яких інших об’єднань.

В цьому ритуалі священик бере у партнерів підготовлену ними угоду про об’єднання, вивчає цю угоду, переконується у її досконалості, переконується у добрій волі всіх партнерів та їх згоді дотримуватися угоди.

Якщо угода про об’єднання не була заздалегідь підготовлена, священик питає, що партнери мають намір робити спільно, чого вони очікують один від одного і що обіцяють один одному, фіксує відповіді та перевіряє згоду усіх зі всіма відповідями, формуючи таким чином угоду про об’єднання.

Після цього священик дає необхідне благословення, оголошує душевні настанови партнерам  та радить їм звертатися до нього у випадку, якщо знадобиться нагадати умови угоди про об’єднання.

* * *

В традиционном устройстве открытой религии (веры в наивысшую ценность человека) ритуал благословения на объединение касается и свадеб (создания семейного союза для воспитания детей), и создания любых других объединений.

В этом ритуале священник берет у партнеров подготовленное ими соглашение об объединении, изучает это соглашение, убеждается в его совершенстве, убеждается в доброй воле всех партнеров и их согласии придерживаться соглашения.

Если соглашение об объединении не было заранее подготовлено, священник спрашивает, что партнеры намерены делать совместно, чего они ждут друг от друга и что обещают друг другу, фиксирует ответы и проверяет согласие каждого со всеми ответами, формируя таким образом соглашение об объединении.

После этого священник дает необходимое благословение, душевно напутствует партнеров и советует им обращаться к нему в случае, если понадобится напомнить условия соглашения об объединении.