Проповідь Хранителя Віри про освячення храму

8 травня 2011 року відкрито і освячено цей віртуальний Храм Божественного Одкровення. Хранитель Віри звертається із проповіддю до відвідувачів:

Маючи Боже благословення, легко казати правду і творити добро.

У ці дні в середині минулого століття у Європі відгреміла одна з найжахливіших воєн, які знало людство. Народи, озвірівши, кидалися один на одного та знищували мільйони безневинних людей заради укріплення агресивної стадності та під впливом злочинного мілітаризму.

Живі людські Душі приносилися в жертву Злу приниження, насильства, самообману, імперських амбіцій.

Жахливий відгомін тих подій досі отруює суспільство вірусом нетерпимості та приниження людини.

Навіть у наш час глобальне безумство другої світової війни деякі вважають своєю колективною перемогою. Вони прагнуть воювати, убивати, принижувати та перемагати.

8 та 9 травня Організація Об’єднаних Націй оголосила днями пам’яті та примирення.

У ці дні скорботи за мільйонами жертв другої світової війни, пам’ятаючи про те, що душі завойованих і знищених людей завжди були і завжди будуть з нами, ми повинні молитися Богу за мирне життя та перспективне майбутнє без воєн.

Прошу згадати про жертви війни, подумки помолитися Богу за безсмертя кожної душі.

………………………………..

Бог хоче, щоб люди повірили у себе, поважали і любили один одного, не допускали воєн.

Ми чуємо голос Бога.

І сьогодні, 8 травня 2011 року, ми відкриваємо віртуальний Храм Божественного Одкровення, щоб спокутувати смертельні гріхи стадності та мілітаризму й започаткувати традицію віртуальних богослужінь заради несення добра всьому людству.

Вільна душа, любов до людей, знання і мудрість віруючого в найвищу цінність людини тріумфує у сутичках зі злом, яке обмежене своєю безглуздою агресивністю, самозакоханістю, нетерпінням, неуцтвом, неуважністю, непослідовністю, свавіллям, безперспективністю, ницістю, безвір’ям.

Так каже Символ Віри.

І так утвердиться Найвища Цінність Людини.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.

1 Response to Проповідь Хранителя Віри про освячення храму

  1. Привіт, це коментар.
    Щоб видалити коментар, увійдіть в систему, і подивіться на коментарі — ви знайдете там інструмент для видалення або редагування.

Leave a Reply