Журнал “Апейрон” та засновник “Української Душевної Спільноти” оголосили конкурс “Есе про душу”

Український журнал “Апейрон +” та видавець Юрій Шеляженко, засновник “Української Душевної Спільноти”, оголосили конкурс “Есе про душу”, повідомляє кореспондент порталу “Релігія в Україні”.

До участі в конкурсі організатори запрошують молодих науковців (до 35 років), студентів, аспірантів та всіх бажаючих. Найкращі есе будуть опубліковані в друкованій книзі “Есе про душу”. Публікації, які увійдуть у збірник, будуть надіслані авторам Укрпоштою або “Новою Поштою” безкоштовно. Переможець отримає книги.

Конкурс проходитиме у два етапи у вигляді рейтингової системи. 50 балів автор набирає від онлайн голосування на порталі “Філософія і Релігієзнавство”, а 50 балів від журі. Онлайн голосування відбуватиметься на сайті “ФіР” – хто набере найбільше лайків під своїми есе, той отримає більшу кількість балів.

Роботи приймаються до 10 листопада 2013 року. Результати конкурсу будуть оприлюднені 10 грудня. Вимоги: оригінальний текст есе на 1- 3 ст. Відбуватиметься перевірка на плагіат. Текст формату А4 (Times New Roman 14, інтервал 1,5). Заявки на участь у конкурсі повинні містити (П.І.Б. місце роботи/навчання, телефон, е-майл), есе надсилати на електронну адресу tureligious@gmail.com

Джерело: Релігія в Україні

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.