Молитва за згоду в Україні. Маніфест благословення та скорботи.

МАНІФЕСТ БЛАГОСЛОВЕННЯ ТА СКОРБОТИ

Українська Душевна спільнота благословляє початок досягнення згоди серед людей.

За це ми щодня молилися і продовжимо молитися, пробуджуючи добру волю кожної душі у протистоянні зі злом нерозумності та насильства.

Ми поділяємо горе усіх жертв зла і віримо, що пам’ять про трагічні події останнього часу допоможе кожній людині у майбутньому уникнути тих помилок, які призвели до масового поглинання мільйонів душ бездушною стихією.

Ми нагадуємо кожній людині мудрі слова Декларації суверенітету особистості: «Поряд зі мною живуть інші душі, які я люблю і загалом прагну сприймати кожну душу якнайдосконаліше своєю свідомістю та всіма почуттями і відчуттями».

Ми знову починаємо життя з чистого аркуша і даруємо цей чистий аркуш кожній душі, бо сказано в Священному писанні: от чистий аркуш, чистота якого наповнена душею; все починається з душі.

МАНИФЕСТ БЛАГОСЛОВЕНИЯ И СКОРБИ

Украинское Душевное общество благословляет начало достижения согласия среди людей.

За это мы ежедневно молились и продолжим молиться, пробуждая добрую волю каждой души в противостоянии со злом неразумности и насилия.

Мы разделяем горе всех жертв зла и верим, что память о утратах, о трагических событиях последнего времени поможет каждому человеку в будущем избежать тех ошибок, которые привели к массовому поглощению миллионов душ бездушной стихией.

Мы напоминаем каждому человеку мудрые слова Декларации суверенитета личности: «Рядом со мной живут другие души, которые я люблю и вообще стараюсь воспринимать каждую душу как можно совершеннее своим сознанием, всеми чувствами и ощущениями».

Мы вновь начинаем жизнь с чистого листа и дарим этот чистый лист каждой душе, ибо сказано в Священном писании: вот чистый лист, чистота которого наполнена душою; все начинается с души.

Молитва за згоду в Україні

МОЛИТВА ЗА ЗГОДУ В УКРАЇНІ

Зло іноді набуває оманливих форм.

Останні дні в Україні осквернені злом насильства та безглуздої агресивності, що так чи інакше торкнулася кожної душі.

Не можна думати, ніби зло обійшло мене стороною.

Думати так означало б піддатися гріху байдужості, усунутись від співчуття, від володіння своїм народом.

Слід уникати гріху неуважності. Але й свавіллю піддаватися не слід.

Боже, допоможи мені усвідомити небезпеку і побороти зло, не сотворивши собі ворога, не давши злу розчинити суверенну особистість людини.

Зло являється у формі щедрих, але нездійсненних обіцянок.

Повірити злу означає обікрасти себе.

Зло являється у формі сильних та привабливих, але нерозумних впливів.

Підкоритися злу означає втекти від себе.

Зло являється у формі бажаних, але узалежнюючих можливостей.

Задовольняти себе злом означає знищити себе, вбити людяність, душевну сутність свого буття.

Зло являється у формі добра, але я не маю обманюватись формою, бо по суті зло є злом, приниженням найвищої цінності людини.

Моя вільна душа має перемогти зло у кожній сутичці з ним. І перш за все, стикаючись з логікою зла, я мудро заперечую її та продовжую розвивати логіку добра при всій повазі до волі тих, хто, на своє горе, обрав інший шлях.

Я творю добро, прагнучи досконалості в усьому, і завжди починаю з чистого листка.

Я дієво прагну взаєморозуміння, співпраці та творення більшого добра спільними узгодженими зусиллями разом з іншими душами.

Бог благословить досягнення згоди між людьми.

Зло буде переможене, найвища цінність людини утвердиться.

This entry was posted in Uncategorized. Bookmark the permalink.